Vyhľadávanie


W: MBK Ružomberok 97, Doma: 78 : 16, 90: 24

11.03.2010 11:34

 

MBK Ružomberok 97, Doma: 78 : 16, 90 : 24


UMB08 Banská Bystrica - MBK Ružomberok 97

 
78 : 16, Luci 16, Domča 10, Pipa a Lucia O. po 8, Miška, Terka, Peťa a Dominika po 6, Linda 4, Tina, Soňa, Maťa a Dida po 2
 
90 : 24, Lucia O. 21, Luci 16, Maťka 8, Tina 7, Linda, Dida a Jaja po 6, Pipa, Miška, Terka a Domča po 4, Soňa 3, Dominika 1 

 

Milo: Zápasy, ktoré sme odohrali Nám padli vhod. Ďakujem p. trénerke I. Bielikovej, ktorú ja považujem za najlepšiu rozohrávačku na Slovensku, za posledné obdobie, že bola taká ústretová a umožnila Nám odohrať zápasy vo vopred dohodnutých pravidlách. Možnosť dostali všetky hráčky a prioritou bolo, aby hrali tie, ktoré nemali také zápasové zaťaženie ako tie ostatné, v poslednom období. Dievčatá ma nesklamali a odohrali to s chuťou. Som rád, že dievčatá, aj ktoré menej hrávali, to odohrali s plným nasadením a energiou. Soňa, Dominika a aj Peťa ma nesklamali. Bol som spokojný s  ich prístupom a ich výkonom. Trošku ma sklamala Diana, ale nie výkonom ale správaním. Buď chcem hrať alebo nie, ona vie čo sa stalo. Ostatné baby si mohli zahrať a ich výkon nebudem hodnotiť. Som rád, že po takom náročnom programe, ktorý sme mali, sa nikomu nič nestalo a dúfam, že sa to už upokojí. Problémy s telocvičňou sa riešia a dúfam vyriešia. Nejde to bez spolupráce nás všetkých. Ďakujem Peťovi, za ochotu sa na tom podieľať, aj keď viem, že to nie je jednoduché a samozrejme Mišovi a Pipe, hlavne v komunikácii s UMB a klubom a ostatným, ktorí pomáhajú pri zabezpečení podmienok na trénovanie. Najbližší tréning je na Zdravotníckej škole - starej o 15.30 hod. Už teraz upozorňujem, že chcem odohrať prípravné zápasy v Bratislave, termín 20. - 21. február alebo 27. - 28. február 2010. Len jeden deň, v týchto termínoch.

Mišo: Ja len chcem pripomenúť, ak nás kolegovia z Blavy čítajú, že my sme u nich boli vlani a radi by sme im tento dlh vo forme zápasov vrátili. Nemáme problém usporiadať miniturnaj aj s našimi 96, alebo Ružomberkom 96. Takže ak sa Petržalka rozhodne prísť, radi privítame obidva tímy 97 a aj 96.

Ďalšiu rozbehnutú spoluprácu máme s Aboviou Košice, ktorej sme vlani recipročne plne uhradili turnaj J. Janoština a tešíme sa na zápasy, alebo turnaj u nich.