Vyhľadávanie


W: BK ZŠ Zvolen 97: Doma: 65 : 24, 64 : 33

11.03.2010 13:18

UMB 08 Banská Bystrica  - BK ZŠ Zvolen

65 : 24, Pipa 14, Mirka M 8, Jaja a Domča po 7, Miška a Dida po 6, Peťa 5, Dena, Naťa, Linda, Terka, Mirka H a Dominika po 2 

64 : 33, Domča 12, Jaja a Mirka M po 10, Pipa 8, Dena a Naťa po 6, Tina a Miška po 4, Linda a Terka po 2

Výborný zápas pre všetky hráčky. Priestor dostala každá z nich. Výborný výkon podala Pipa, u ktorej je vidno nárast herného výkonu. Som spokojný aj s výkonom Dominiky L., Mirky M. ale aj Jaji. U Jaji mi chýba lepší pohyb bez lopty, pretože s loptou patrí medzi najlepšie.

Obrana + doskok – Linda, Miška, Tina – ďakujem. Výborný doskok, či už útočný alebo obranný, obrana a popri tom aj dobrá hra v útoku, a hlavne hra 1-1. Vidím tam posun u každej z vás. 

Denčika – to je pre mňa samostatná kapitola. Takú basketbalovú hlavu ako má ona, je pre mňa niečo fantastické. Myslím tým zápasy aj v Bratislave aj vo Zvolene.

PS: Jednoznačne je vidno prínos Mirky M., pre Naše družstvo. Chcem sa poďakovať hlavne rodičom Mirky a tiež trénerovi Jelkovi – Lubošovi Jelačičovi, že takáto spolupráca vznikla. Aj napriek tomu, že s nami netrénuje som spokojný s jej výkonmi. Teším sa, keď bude plnohodnotne patriť k teamu.

Aj keď, možno herne, trošku stagnujeme, tak tvrdo pracujeme na tréningoch, a to každá hráčka. Basketbalové vedomie a znalosti sa už ukazujú. A to ma teší, pretože to nie je práca zo dňa na deň. Bodaj by tak pracovali všetky baby na Slovensku .

Milo

Mišo: Opäť štandardný zápas našej súťaže odohraný v pokľudnom tempe. Výborné bolo, že všetky dievčatá si z chuti zahrali. Rozohrať sa mohli Domča s Natáliou, s tímom sa zohráva aj naša nová "legionárka" Mirka Mištinová a zlepšenie ukázali Pipa, Dena, Jaja, Miška a Linda.

PS: Dnes som začul pojem "legionárka" v súvislosti s našou novou hráčkou Mirkou. Dovoľujem si teda upozorniť, že bude nevyhnutné si zvyknúť na to, že do nášho tímu budú pribúdať nové (najmä talentované) hráčky. Mňa teší, že takéto dievčatá majú záujem hrať v našom družstve a klube, a že sme schopní im umožniť u nás hrať a športovo rásť. Tento proces je vzhľadom na to, že máme Športové gymnázium, prirodzený. Nové dievčatá prinášajú progres a my radi privítame každú, ktorá je šikovná a chce svoje schopnosti odovzdať v prospech nášho tímu. Ako protihodnotu môžeme poskytnúť dlhoročnú basketbalovú tradíciu, vynikajúce vedenie a koncepčnú prácu podporenú overenými výsledkami. V kombinácii s kvalitným vzdelaním, či už na gymnáziu, no najmä neskôr na Univerzite Mateja Bela, môže byť náš tím, resp. klub tá najlepšia voľba.

Dievčatá, ktoré sa chcete basketbalu venovať, chcete sa posunúť vpred, preniknúť do slovenskej špičky, odkiaľ je len krok do reprezentačného výberu Slovenska, ste u nás vítané. Kontakty nájdete na prvej strane.