Vyhľadávanie


Turnaj vo Zvolene

11.03.2010 14:29

Turnaj Zvolen, September 2009

UMB08 Banská Bystrica – Nitra

56 : 29, Luci 14, Pipa 12, Domča 9, Jaja 7, Lucka a Naťka po 4, Miška, Peťa a Linda po 2

Zabudol som na Nitru, s ktorou sme hrali v prvý deň turnaja. Tento zápas nám padol vhod. Rozohrali sme sa a uistili o svojej sile. Výborná príprava na Prostejov. Nitra zahrala pravdepodobne svoj štandard a ničím nás neprekvapila. Z našej strany podala pekný výkon Pipa a zlepšenie sa ukázalo aj u Domči.

UMB08 Banská Bystrica – Olomouc

77 : 28, Luci 26, Pipa 13, Tina 8, Domča a Jaja po 7, Lucka 6, Naťka a Mirka po 4, Dena 2

Olomouc patrí ku klubom so systematickou prácou s mládežou. Majú všetky kategórie a tú našu v novej sezóne začal trénovať sám prezident klubu. Veríme teda v ďalší rozvoj a napredovanie družstva. Ide o zaujímavého súpera pre budúcnosť najmä preto, že Olomouc leží na trase rýchliku do Prahy. Okrem tradičných opôr tímu chválim za prvý polčas Tinu. Neobvykle odvážne sa pustila do súpera a svoj výkon okorenila sólom cez celé ihrisko.

UMB08 Banská Bystrica – OP Prostějov

52 : 49, Luci 15, Jaja 9, Pipa 8, Miška, Naťka, Mirka a Domča po 4, Golča a Peťa po 2

Opäť vynikajúci zápas. Pokračovali sme v doťahovaní sa s trénermi a rodičmi súpera o zónovej obrane, no po skončení sme sa v priateľskej atmosfére porozprávali o ich prípadnej účasti na memoriáli J. Janoština. Škoda našich chýb v závere, keď sme hrali dosť ľahkovážne čo sa nám môže v podobne náročných zápasoch vypomstiť.

UMB08 Banská Bystrica – Abovia Košice

75 : 40, Luci a Jaja 17, Naťa 10, Domča 9, Pipa a Miška po 6, Peťa a Maťka po 4, Lucka 2

Ako som už spomínal, súper trošku poľavil na výkonnosti. Veríme však, že len dočasne a opäť sa dostane do starých koľají. Za pozornosť stojí Jajiných 17 bodov. Inak opäť sme hrali veľmi dobre a nie je dievčatám čo vytýkať a naopak už nie je potrebné ich stále chváliť, opakoval by som sa.

UMB08 Banská Bystrica – ŠBK Zvolen

101 : 16, Luci 36, Jaja 13, Pipa a Miška po 10, Domča 8, Lucka 6, Linda, Maťka a Mirka po 4, Dena a Peťa po 2

Zaujímavý prístup trénera Zvolena, keď najlepšie čo mal vôbec nepostavil do zápasu. Neskôr sa nám však ospravedlnil a odôvodnil tento krok. Dohodli sme sa na stretnutí u nás o týždeň, kde zistíme reálnu silu obidvoch tímov.