Vyhľadávanie


POZOR!!! Tréner k programu.

08.11.2009 23:39

Vážení rodičia, keďže vo štvrtok 12. novembra 2009 je na fakulte volejbalový turnaj, dohodli sme si zápas o 16.30 hod vo Zvolene. Bude to náhrada Nášho tréningu s predpokladaným odchodom o 16.00 hod..

Chcem Vás informovať aj o mojej predstave pre najbližšie obdobie. 

V decembri od 19. do 20. usporiadame Turnaj "Memoriál J. Janoština". Dostali sme pozvanie na turnaj v Prostějove od 2. - 3. januára 2010. Pozvanie som prijal, nakoľko sa musíme konfrontovať so súpermi z iných krajín. Chcú usporiadať turnaj z družstiev, rovnakej výkonnosti, ktoré patria  medzi top tímy v ČR. Medzi pozvanými je aj Majster ČR - Hradec Králové. 

Tak ako som Vás informoval, v tejto sezóne sa bude konať výberový kemp pre reprezentačné družstvo ročníka narodenia 1997.  Podľa posledných informácií, čo mám, by mal byť v druhom januárovom týždni (t.j. od 4. januára 2010). Presný termín a miesto konania  budú známe po 15. novembri 2009.

Bol by som rád, keby ste akceptovali tento program a naplánovali si Váš čas na Vianoce a Nový rok tak, aby sa Vaše deti mohli zúčastniť turnaja a taktiež aj kempu. Doteraz som Vás o nič nežiadal, pretože je ťažké nájsť si v tomto období kvalitných súperov, ale teraz Vás prosím, aby sme mohli tento program naplniť.

Milo