Vyhľadávanie


Informácie k Turnaju, ku Kapuste a pod.

13.12.2009 22:26

Turnaj začne v piatok 18.12.2009 o 16,00 hodine. My zabezpečujeme recipročne ubytovanie dievčat zo Starej Turej v rodinách. Myslím, že všetci vieme o čo ide, len prosím aby ste Peťovi nahlásili možnosť ubytovania.

Už máme 11 detí ubytovaných. Je potrebné nájsť ešte dve miesta. Prosím tých, ktorí neboli na tréningu aby svoj záujem ohlásili Peťovi. Ďakujeme.

 

Aktuálny rozpis turnaja je v MJJ

 

V nedeľu 20.12.2009 sa o 15,00 hodine stretneme pri kapustnici v Pizzerii OLIVO na námestí podobne ako vlani. poplatok je 9,90 EUR za dospelú osobu.  V cene nebudú alkoholické nápoje. Deti sa pokúsime zafinancovať z fondu. Všetci sú pozvaní a prosím nahláste Peťovi čo najskôr počet osôb spolu s úhradou.

OPRAVA: Peťo na náročnom obchodnom rokovaní vyjednal obrovskú zľavu a teda je poplatok za dospelého len 8 EURO. Problémom sa trochu javí nerovnomernosť v platení poplatkov do fondu a pre objektivitu by bolo vynikajúce keby sme mali všetci vyrovnané platby aspoň po 11 mesiac. Po skúsenosti z vlaňajška, keď dievčence vypili 138 fľašiek nealko nápojov (okrem čokolády) sme pristúpili k obmedzeniu a na detskú hlavu budú v paušále 3 drinky. Každý ďalší bude na vlastnú útratu. To len preto aby sme za dve hodinky neodovzdali celý fond firme Coca - Cola.

 

Alkoholické nápoje si prinášame vlastné.